Joined June 2015
Don't wanna be here? Send us removal request.
Explore trending content on Musk Viewer
3 years
18' 3:0 dla Legii II. Hat-trick Strzałka! Zawodnik przechwycił piłkę w polu karnym, po czym oddał precyzyjny strzał z 13. metra w lewy, dolny róg bramki.
3
5
151
3 years
15' 2:0 dla Legii II. Drugi gol Szymona Włodarczyka.
1
2
106
3 years
7' Legia II objęła prowadzenie w meczu z Polonią. Bramkę zdobył Włodarczyk.
0
1
97
3 years
105' 2:1 dla Legii II. Bramkę zdobył Damian Warchoł.
0
1
95
1 year
3' 1:0 dla Legii II w meczu z Unią Skierniewice. Marco Burch wywalczył rzut karny, który wykorzystał Adam Ryczkowski.
2
2
82
5 years
Andre Martins powinien już jutro wrócić do treningów z zespołem.
2
1
70
3 years
4' Legia II prowadzi 1:0 ze Zniczem Biała Piska. Bramkę zdobył Damian Warchoł.
4
2
63
3 years
40' Legia II prowadzi 1:0 z Polonią Warszawa. Piękna bramka Kacpra Gościniarka z ok. 20. metra.
0
4
61
7 months
90' 2:1 dla Legii II w meczu z Mławianką. Jan Ziółkowski wywalczył rzut karny, a Maciej Radaszkiewicz wykorzystał rzut karny.
3
2
61
3 years
45' 4:0 dla Legii II. Dawid Dzięgielewski strzelił gola bezpośrednio z... rzutu rożnego.
9 years
@sobota99 @wilkowicz @BoniekZibi Najsmutniejsze selfie w tym roku, jak nie w historii.
4
13
56
2 years
12' Legia II prowadzi 1:0 z Polonią Warszawa. Włodarczyk świetnie się zastawił, wypatrzył Strzałka, ten wbiegł w pole karne z lewej strony, minął dwóch rywali i zdobył bramkę po płaskim uderzeniu z 7. metra.
4
3
54
7 months
20' Qendrim Zyba wykorzystał rzut karny (strzał po rękach bramkarza). Legia II prowadzi 1:0 ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim.
1
3
54
3 months
Oskar Lachowicz, który spędził miniony sezon na wypożyczeniu z Legii Warszawa do Spezii Calcio, na dniach zostanie oficjalnie ogłoszony zawodnikiem Cracovii. Będzie to transfer definitywny.
4
4
54
5 years
Piłkarzy Legii na poniedziałkowym treningu odwiedził Sebastian Szymański. Na zajęciach "Wojskowych" zabrakło . Igora Lewczuka, Mateusza Wieteski, Luisa Rochy czy Tomasza Jodłowca.
4
2
51
6 years
77' Ależ gol Amosa z dystansu! Stadiony świata! 5:0! #LegiaII 76'
4
3
50
3 years
W 7. minucie Legia II prowadzi już 2:0 z Mamrami Giżycko po golach Filipa Laskowskiego i Szymona Włodarczyka.
0
3
52
3 years
41' 2:1 dla Legii II. Drugi gol Dzięgielewskiego, druga asysta Niskiego.
0
4
51
3 years
115' 3:1 dla Legii II. Gola strzelił Bartłomiej Ciepiela.
0
1
50
3 years
82' 2:1 dla Legii II. Ciach wywalczył "jedenastkę", którą zamienił na bramkę.
2
3
51
2 years
W 3. minucie dogrywki Legia II wyszła na prowadzenie po kontrataku (2:1). Jordan Majchrzak dobrze podał do Jakuba Kwiatkowskiego, który wbiegł w pole karne z prawej strony i pokonał bramkarza Pilicy Białobrzegi.
0
5
51
3 years
59' 3:2 dla Legii II. Warszawiacy objęli prowadzenie po bramce Szymona Włodarczyka.
1
2
49
1 year
9' 1:0 dla Legii II w meczu z Legionovią. Lindsay Rose podprowadził piłkę i miękko zagrał ze środka boiska na prawą stronę, do Bartosza Kapustki, który wbiegł w pole karne i skutecznie uderzył z lewej nogi na dalszy słupek.
2
1
49
2 years
59' Legia II prowadzi 1:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Skibicki prostopadle podał na prawą stronę pola karnego do Igora Korczakowskiego, który strzelił gola po precyzyjnym strzale z lewej nogi na dalszy słupek.
4
1
47
8 months
25' 1:0 dla Legii II w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Qendrim Zyba zgrał głową do Macieja Rosołka, ten podał do Diasa, Portugalczyk zbiegł z prawej strony do środka (pod presją) i skutecznie uderzył z 17. metra na bliższy słupek.
3
1
48
7 months
56' 2:2. Legia II znowu wyrównała w meczu z Concordią. Jan Ziółkowski dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne, do Macieja Rosołka, który wygrał pojedynek z Jakubem Rękawkiem, ograł także Mikołaja Donieckiego i oddał skuteczny strzał z 7. metra przy dalszym słupku.
7
1
46
8 years
Legia wygrała na wyjeździe 4:2 ze Zniczem po dwóch golach Górala i trafieniach Orlika oraz Cichockiego! Siódma wygrana z rzędu! #CLJ
0
9
45
3 years
38' 3:0 dla Legii II. Niski dograł z prawej strony boiska na 18. metr, do Włodarczyka, który przyjął piłkę, wbiegł w pole karne i pokonał bramkarza po uderzeniu z lewej nogi.
0
2
45
3 years
77' Legia II wyrównała w meczu z Polonią Warszawa. Gola strzelił Szymon Włodarczyk. 2:2
1
1
45
7 months
7' Legia II prowadzi 1:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wojciech Urbański odebrał piłkę na prawej stronie boiska, podprowadził ją i celnie dośrodkował ze skrzydła na bliższy słupek, do Michała Kucharczyka skutecznie główkował z 9. metra, po koźle.
0
1
44
3 years
50' 1:0 dla Legii II. Ciepiela minął dwóch rywali w polu karnym i zdobył bramkę (asysta Skwierczyńskiego).
3
2
43
2 years
77' 1:0. Legia II objęła prowadzenie w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Kacper Skwierczyński podał na lewą stronę pola karnego do Jakuba Kwiatkowskiego, który oddał skuteczny, płaski strzał na dalszy słupek.
0
2
41
1 year
7' Legia II prowadzi 1:0 z Concordią Elbląg. Kacper Wnorowski podał do Igora Strzałka, ten dośrodkował z lewej strony boiska na dalszy słupek, do Wojciecha Urbańskiego, który skutecznie główkował z 7. metra.
11 months
2' Legia II prowadzi 1:0 z rezerwami Jagiellonii. Wojciech Urbański zagrał z tzw. pierwszej piłki do Wiktora Puciłowskiego, ten prostopadle podał (bez przyjęcia) do Adama Ryczkowskiego, który skutecznie uderzył z 7. metra na bliższy słupek.
1
2
41
11 months
27' 1:0 dla Legii II w meczu z Olimpią Zambrów. Filip Rejczyk zagrał prostopadle (za linię obrony), Wiktor Puciłowski dopadł do piłki i podał wzdłuż boiska, do Roberta Picha, który strzelił gola na wślizgu.
2
1
40
2 years
90' 1:1. Legia II wyrównała w meczu z Pilicą Białobrzegi (półfinał mazowieckiego PP). Grudziński został sfaulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił Ramil Mustafajew.
3
2
41
3 years
88' 5:2 dla Legii II. Hat-trick Dzięgielewskiego.
0
1
40
3 years
8' 2:0 dla Legii II (po kontrze). Drugi gol Strzałka, asysta Dzięgielewskiego.
3
2
40
11 months
16' Legia II prowadzi 2:0 z rezerwami Jagiellonii. Ihor Charatin prostopadle podał do Cypriana Pchełki, ten świetnie zagrał za obronę, do Ryczkowskiego, który pokonał Bartłomieja Żynela w sytuacji sam na sam, po płaskim strzale z 8. metra w lewy dolny róg.
0
3
40
3 years
42' 4:0 dla rezerw Legii. Włodarczyk dopadł do piłki na 18. metrze, wbiegł w pole karne, minął bramkarza i strzelił gola.
2
3
39
5 years
Legia Warszawa do lat 18 zwyciężyła 5:3 z Rapidem w Wiedniu. Więcej szczegółów niebawem na @LegiaNet
0
2
37
2 years
68' Legia II prowadzi 1:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Maksymilian Stangret wygrał pojedynek z rywalem i prostopadle podał do Dawida Kiedrowicza, który skutecznie uderzył z 6. metra.
3
1
39
3 years
23' 2:0 dla Legii II. Gola strzelił Gomes, asysta Ciepieli.
1
3
37
1 year
65' 2:0 dla Legii II w meczu z ŁKS-em Łomża. Robert Pich wycofał na 16. metr, do Jakuba Jędrasika, który skutecznie uderzył po koźle.
1
3
36
8 years
Legia Warszawa #CLJ wygrała na wyjeździe 1:0 z GKS-em Bełchatów po golu @m_praszelik !
0
6
38
3 years
72' Ależ gol Patryka Pierzaka z dystansu! 2:0 dla Legii II.
2
2
36
7 months
23' Legia II wygrywa 2:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Igor Korczakowski prostopadle zagrał do Kacpra Wnorowskiego, ten wycofał na 10. metr do Filipa Rejczyka, który oddał płaski strzał z lewej nogi.
1
1
37
5 months
3' 1:0 dla Legii II w meczu z Victorią Sulejówek. Michał Kucharczyk prostopadle podał na skrzydło, do Mateusza Możdżenia, ten wbiegł w pole karne z prawej strony i miękko zagrał na dalszy słupek, do Adama Ryczkowskiego, który skutecznie główkował z 5. metra.
3
2
37
3 years
25' 1:0 dla Legii II w meczu ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim. Świetną pracę wykonał Dawid Dzięgielewski, który doskoczył do bramkarza, wyłuskał piłkę spod jego nóg. Do futbolówki dopadł Igor Strzałek, który dopełnił formalności z bliskiej odległości.
0
3
36
3 months
Pół życia w Celcie Vigo, kapitan rezerw Granady, dwa mecze w LaLiga, regularne występy na 2. poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii w minionym sezonie. Sergio Barcia. Sylwetka nowego piłkarza Legii.
2
2
37
1 year
Bartosz Kapustka, który zakończył mecz Legii II z Legionovią z golem i asystą, został zmieniony w 63. minucie, przez Jakuba Jędrasika.
0
0
36
7 years
52. minuta i dwójkowa akcja Kwietniewski-Praszelik przyniosła gola! Świetne przyspieszenie "Kwietnia" i bezbłędna finalizacja "Praszela". 1:0 dla mistrzów Polski.
2
1
36
7 months
47' 1:1. Legia II wyrównała w meczu z Concordią. Wojciech Urbański zagrał na lewe skrzydło do Patryka Konika, ten dośrodkował na bliższy słupek, do Michała Kucharczyka, który skutecznie główkował z 7. metra.
5
2
37
6 years
Legia #II na sparing z Energią: Malarz - Leleno, Gęsior, Brodziński, Matuszewski - Pruchnik, Shapiro-Thompson - Wojtysiak, Aftyka, Cichocki - Rosołek
6
1
34
2 years
61' Legia II prowadzi 1:0 z Legionovią w finale mazowieckiego Pucharu Polski. Arkadiusz Ciach zagrał w pole karne do Wiktora Kamińskiego, który oddał precyzyjny, skuteczny strzał na dalszy słupek.
1
1
37
1 month
39' 3:0 dla Legii II w meczu z Polonią Lidzbark Warmiński. Adam Mesjasz przechwycił piłkę, prostopadle podał do Jakuba Adkonisa, ten miękko zagrał za linię obrony, do Mateusza Szczepaniaka, który uprzedził bramkarza i trafił do siatki.
2
1
36
3 years
76' Legia II prowadzi z Pilicą Białobrzegi już 4:1. Gola strzelił Jakub Kwiatkowski, któremu asystował Igor Strzałek.
0
3
36
7 years
To tutaj za dwa dni odbędzie się mecz #Legia - #Ajax w #UYL . Młodzi legioniści liczą na wasz doping! #WszyscyNaAjax !
Tweet media one
1
3
35
8 years
Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 4:1 z Koroną po bramkach Wańka, Czarnowskiego, Leleno i Walukiewicza! #CLJ
0
5
36
3 years
75' 6:1 dla Legii II. Cóż to był za gol! Nawotka dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek - był tam Kamiński, który piętką skierował piłkę do siatki.
0
3
35
4 years
Został wybrany najlepszym młodym amatorskim zawodnikiem w Chorwacji. Potrafi wyrzucić piłkę z autu na 35 metrów. Ma na koncie tytuł technika żywności. Zapraszam do zapoznania się z sylwetką Josipa Juranovicia, który wkrótce zostanie graczem Legii.
0
1
34
11 months
88' 6:0 dla Legii II w meczu z GKS-em. Sokołowski odebrał piłkę w środku pola i prostopadle podał za linię obrony, do Maksymiliana Stangreta, który wyszedł sam na sam i skutecznie uderzył na dalszy słupek.
0
2
34
3 years
67' 3:1 dla Legii II. Bramka Mustafajewa (uderzenie z prawej strony pola karnego), asysta Skwierczyńskiego.
2
2
35
4 years
12' 1:0 dla Legii II. Bramkę zdobył Szymon Włodarczyk
7 years
Młodzi legioniści pokonali Bayern Monachium 4:1. Jak "Wojskowi" prezentowali się na tle rywala? Kto trafiał do siatki? Zapraszam do zapoznania się z relacją ze sparingu z Niemcami.
2
4
34
8 months
45' 3:0 dla Legii II w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Maciej Rosołek zagrał prostopadle do Cypriana Pchełki, ten podał do Qendrima Zyby, który kapitalnie uderzył z 14. metra na dalszy słupek.
3
2
35
1 year
Marcel Krajewski, prawy obrońca z rocznika 2004, który solidnie spisywał się w III-ligowych rezerwach Legii w minionej rundzie, przedłużył kontrakt z "Wojskowymi" i został wypożyczony do klubu z I ligi.
2
1
35
2 years
16' Legia II prowadzi 1:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Gola z rzutu karnego, wywalczonego przez Kacpra Skibickiego, strzelił Karol Noiszewski.
0
1
34
3 years
41' 1:0 dla Legii II. Ciach skutecznie główkował po dośrodkowaniu Włodarczyka.
0
4
34
2 years
84' Jędrasik! Co za gol, już czwarty strzelony przez niego w meczu z Błonianką (5:2).
2
3
33
1 year
90' 2:0 dla Legii II w meczu z Victorią w Sulejówku. Możdżeń miękko zagrał do Szymona Grączewskiego, ten podprowadził piłkę i prostopadle podał do Adama Ryczkowskiego, który płasko uderzył z lewej strony "szesnastki" na dalszy słupek.
1
1
33
2 years
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia II prowadzi 3:1 z Błonianką Błonie. Hat-tricka zdobył Jakub Jędrasik!
4
1
32
4 years
Trwa sparing w LTC. Rezerwy Legii grają ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Skład: Tobiasz - Kwiatkowski, Macenko, Pruchnik, Konik - Łakomy, Kurowski, Pierzak - Cichocki, Zjawiński, Skibicki.
5
2
32
7 months
117' Legia II prowadzi 3:2 ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim. Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, do Juliena Tadrowskiego, który skutecznie główkował z 5. metra.
1
1
33
7 years
To tutaj, za dwa dni, młodzi legioniści zmierzą się w #UYL z #Breidablik . Zapraszamy do dopingowania piłkarzy "Wojskowych"! #IdziemyPoSwoje
0
1
32
3 months
Dziękuję bardzo za zaufanie i szansę. Od 9 lat w @LegiaNet , od dziś także w @PilkaNozna_pl !
@golaszewski_p
Paweł Gołaszewski
3 months
Od dzisiaj do ekipy @PilkaNozna_pl dołączają dwaj mlodzi, ale przede wszystkim zdolni @Filipinn009 oraz @maciej_ziolo 🔝Panowie, witamy na pokładzie! 🤝
3 years
34' 2:0 dla Legii II. Drugi gol Skwierczyńskiego. Zawodnik pokonał bramkarza po uderzeniu zza pola karnego, z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka.
2
3
32
7 years
Juniorzy starsi Legii #CLJ odebrali medale za mistrzostwo Polski i świętowali historyczny sukces razem z kibicami!
0
2
32
8 years
Legia Warszawa wygrała w #CLJ z Wisłą Kraków 2:1 po golach Leleno oraz Cichockiego!
1
2
31
8 months
39' 2:0 dla Legii II w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Gil Dias dośrodkował z prawej strony na 11. metr, piłka odbiła się od klatki Macieja Rosołka i dotarła do Cypriana Pchełki, który ładnie uderzył z lewej nogi, z 7. metra.
6
2
32
11 months
15' Legia II powadzi 1:0 z GKS-em Bełchatów. Robert Pich przejął piłkę w pressingu, zagrał do Bartosza Kapustki, ten oddał strzał z 11. metra (zablokowany), po chwili podał do Słowaka, który pewnie umieścił piłkę w siatce po uderzeniu ze środka "szesnastki".
1
1
31
6 months
34' 2:1 dla Legii II. Adam Ryczkowski został sfaulowany w polu karnym Pogoni Grodzisk Mazowiecki. "Jedenastkę" wykorzystał Jakub Adkonis, uderzając w prawy dolny róg.
1
1
32
6 years
87' Hat-trick Zjawińskiego! 4:3 dla Legii #CLJ !
0
1
30
4 years
"Zostaję w Legii przynajmniej do czerwca, a może i dłużej" Zapraszam na rozmowę z obrońcą Legii, Arielem Mosórem. Poruszyliśmy wątki, między innymi: debiutu, meczu z Pogonią, powołania do kadry U-21, świętowania mistrzostwa z kolegami czy matematyki.
2
0
32
1 year
38' Legia II prowadzi 2:0 w Zambrowie. Mateusz Możdżeń prostopadle podał na lewą stronę pola karnego do Aleksandra Wańka, ten miękko dośrodkował, Kacper Wnorowski dopadł do piłki na dalszym słupku, obrócił się i mimo że był pod presją, to precyzyjnie uderzył w lewy, dolny róg.
0
1
31
11 months
79' 5:0 dla Legii II w meczu z GKS-em Bełchatów. Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Damian Byrtek główkował, a Patryk Sokołowski dostawił nogę i trafił do siatki z najbliższej odległości.
1
2
30
6 years
Na treningu rezerw Legii testowany był dzisiaj Mateusz Reczulski, gracz Progresu Kraków. Do drużyny z #Ł3,, po powrocie z wypożyczenia, wraca z kolei Mateusz Leleno. #LegiaII
3 years
71' 2:1 dla Legii II. Kacper Skwierczyński znalazł się po lewej stronie pola karnego, a następnie płasko wycofał na 8. metr, do Dzięgielewskiego, który oddał skuteczny strzał z lewej nogi (pod poprzeczkę).
1
2
30
5 years
Włodarczyk po raz drugi! Snajper dopadł do dośrodkowania Kwiatkowskiego i posłał piłkę do siatki. 2:0 59'
1
2
30
11 months
89' 2:0 dla Legii w meczu z Olimpią Zambrów. Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Damian Byrtek musnął piłkę głową, a Patryk Sokołowski skierował ją do siatki z bliskiej odległości.