120
@iforbetpl
forBET
6 years
LICZBY niesamowitego @LKS_Lodz 😱 🔥 5 zwycięstwo z rzędu ❌ 18 meczów z rzędu bez porażki 🔫 12 strzelonych goli na wiosnę WCIĄŻ 😲 0 straconych bramek na wiosnę 💪 ISTNY BULDOŻER! #BYT ŁKS #1Liga #Ekstraklasa
4
14
110
@iforbetpl
forBET
7 years
Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj ambasadorem forBET został @ArturBoruc ! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie. Artur powodzenia na dzisiejszym meczu! #KingArtur #Boruc #Kr ólArtur #POLURU
6
11
107
@iforbetpl
forBET
3 years
🤝 Działając wspólnie ze stowarzyszeniem kibiców Kolejorza 🔵⚪️ @kks_wl - dla każdego wyjazdowicza który pojedzie do Zabrza dołączymy voucher 20 PLN!💰 a już teraz: Zakładając konto z kodem KOLEJORZ99 otrzymacie bonus 50 PLN + 100% bonusu od 1 wpłaty i grę bez podatku na 14 dni
2 years
👏 @iforbetpl pomoże zrobić komplet! Nasz sponsor zrezygnował z reklamy na sektorze i dzięki temu będzie nas więcej.
1 year
🔥𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy (podstawowy czas): 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Manchester City - Real Madryt 🇪🇸 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu💰 Typujemy do 21:00⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
128
94
104
@iforbetpl
forBET
1 year
W sobotę @LKS_Lodz będzie świętować awans. Zainteresowanie jest tak duże, że brakuje biletów 🎫 W tej sytuacji forBET, który jest sponsorem głównym ŁKS-u, zdejmie swoją reklamę z sektora H3, uwalniając do sprzedaży dodatkowe wejściówki! 🤝 ➡ SZCZEGÓŁY:
7
2
104
@iforbetpl
forBET
1 year
🤩 CO ZA MECZ! 🔥🔥🔥 pierwszoligowy hit dla @LKS_Lodz który wygrywa 3:2 z @WislaKrakowSA 👏 #ŁKSWIS
2
4
101
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇫🇷 PSG - Borussia Dortmund 🇩🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
126
97
101
@iforbetpl
forBET
2 years
Największa strefa kibica na największe wydarzenie @LKS_Lodz czyli otwarcie #StadionKr óla 😍😍😍 Piękny był to dzień 🏟 dziękujemy raz jeszcze za obecność Rodowici Łodzianie! 🤍❤️🤍
1
5
99
@iforbetpl
forBET
6 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na hit Premier League 🔥 Typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu: 🔵 Manchester City - Arsenal 🔴 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 💰 💰 Typujemy do 17:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
118
90
98
@iforbetpl
forBET
5 years
Możecie nie pamiętać swojej pierwszej Fify, PES'a czy FM'a... 🎮⚽ ✅ Pamiętajcie jednak, że @iforbetpl gra razem z najlepszym klubem w Łodzi już od 2⃣0⃣1⃣6⃣ roku i grał będzie nadal 😍‼ ✍ @LKS_Lodz #RazemWEkstraklasie ⚪🔴⚪
8
15
96
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na hit w Ligue 1 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇫🇷 PSG - AS Monaco 🇫🇷 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
127
93
98
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na finał LN 🔥 Dajemy RT i typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu (90 minut): 🇭🇷 Chorwacja - Hiszpania 🇪🇸 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
115
103
98
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇮🇹 Inter vs Benfica 🇵🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:59 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
120
102
98
@iforbetpl
forBET
3 years
Hello Matty... Nie no, bez jaj 😃 Po prostu sprawdźcie nasze zakłady specjalne ✅ ➡
4
0
98
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Euro U21 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładne wyniki 1. połowy i całego meczu: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia - Niemcy 🇩🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
111
98
95
@iforbetpl
forBET
10 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇩🇪 Borussia Dortmund - PSG 🇫🇷 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
128
86
97
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na hit #UCL 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇮🇹 AC Milan - PSG 🇫🇷 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
117
98
95
@iforbetpl
forBET
10 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇪🇸 FC Barcelona - FC Porto 🇵🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
126
88
93
@iforbetpl
forBET
8 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów 🔥 Typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu: 🇮🇹 Lazio - Bayern Monachium 🇩🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 💰 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
121
92
95
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Premier League 🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Man United - Chelsea 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
121
87
95
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #UCL 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Arsenal - Sevilla 🇪🇸 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBE✍️
115
101
94
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na kadrę 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇫🇴 Wyspy Owcze - Polska 🇵🇱 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
130
88
92
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na mecz Polski 🔥 Dajemy RT i typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu: 🇲🇩 Mołdawia - Polska 🇵🇱 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
117
98
91
@iforbetpl
forBET
10 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Konferencji 🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i pierwszej połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Aston Villa - Legia Warszawa 🇵🇱 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
128
91
93
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na baraże o Bundesligę 🔥 Typujemy dokładne wyniki 1. połowy i całego meczu (90 minut): 🇩🇪 Hamburger - Stuttgart 🇩🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰 Typujemy do godz. 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
117
85
91
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na el. ME 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇭🇺 Węgry - Serbia 🇷🇸 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
111
93
92
@iforbetpl
forBET
4 years
Nowe szaty @ArkaGdyniaSSA prezentują się całkiem cacy 💛💙 Kibice MZKS - co myślicie? 😎👌
5
4
92
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: ⚪️Sevilla - Arsenal 🔴 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:59 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
120
85
91
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na mecz reprezentacji 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇵🇱 Polska - Łotwa 🇱🇻 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
127
94
91
@iforbetpl
forBET
9 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #PremierLeague 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Everton - Man City 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:15 ⏰
121
104
92
@iforbetpl
forBET
9 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Premier League 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇪🇸 Girona - Atletico 🇪🇸 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na derby forBET 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇵🇱 @ArkaGdyniaSA - @LKS_Lodz 🇵🇱 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
107
87
90
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy (podstawowy czas): 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇮🇹 Inter - Milan 🇮🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu💰 Typujemy do 21:00⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #EuroU21 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy (podstawowy czas): 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia - Portugalia 🇵🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
109
92
87
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładne wyniki 1. połowy i całego meczu: 🇵🇹 Portugalia - Urugwaj 🇺🇾 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem dwóch zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 19:59 ⏰Pamiętajcie o loginie forBET✍️ Regulamin:
124
98
88
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładne wyniki 1. połowy i całego meczu: 🇧🇷 Brazylia - Serbia 🇷🇸 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem dwóch zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 19:59 ⏰Pamiętajcie o loginie forBET✍️ Regulamin ➡
110
90
81
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Konferencji 🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy (tylko podstawowy czas): 🇮🇹 #ACFLPO 🇵🇱 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
108
80
86
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na hit Serie A🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🔴 AC Milan - Juventus ⚪️ 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
118
87
88
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Derby Londynu🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Tottenham - Chelsea 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
104
94
86
@iforbetpl
forBET
6 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #UCL 🔥 Typujemy dokładne wyniki obu meczów: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Arsenal - Bayern 🇩🇪 🇪🇸 Real - City 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 💰 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
110
84
86
@iforbetpl
forBET
4 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na finał #LE 🔥 Typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu (90 minut): 🇮🇹 Atalanta - Bayer Leverkusen 🇩🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
114
79
86
@iforbetpl
forBET
10 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #PremierLeague 🔥 Typujemy dokładny wynik spotkania oraz strzelca 1. gola w meczu: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Liverpool - Man United 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do godz. 17:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
110
80
86
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na mecz reprezentacji 🔥 Typujemy dokładne wyniki dwóch spotkań: 🇵🇱 Polska - Czechy 🇨🇿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
113
85
87
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na młodzieżówkę🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇵🇱 Polska U21 - Estonia U21 🇪🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
105
78
85
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na derby Londynu🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🔵 Chelsea - Arsenal 🔴 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
105
78
86
@iforbetpl
forBET
16 days
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na hit #UCL 🔥 Typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Manchester City - Inter Mediolan 🇮🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 💰 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
104
77
87
@iforbetpl
forBET
11 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na el. Euro 2024 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇪🇸 Hiszpania - Gruzja 🇬🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
109
84
84
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na finał Pucharu Włoch 🔥 Typujemy wyniki meczu i 1. połowy (regulaminowy czas): 🇮🇹 Fiorentina - Inter Mediolan 🇮🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
101
75
84
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #UELfinal 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy (podstawowy czas): 🇪🇸 Sevilla - AS Roma 🇮🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładne wyniki 1. połowy i całego meczu: 🇧🇷 Brazylia - Korea Płd. 🇰🇷 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem dwóch zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 19:59 ⏰Pamiętajcie o loginie forBET✍️ Regulamin:
120
99
81
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na el. #EURO2024 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇩🇰 Dania vs Finlandia 🇫🇮 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
96
90
79
@iforbetpl
forBET
10 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #LE i #LKE 🔥 Typujemy dokładne wyniki dwóch spotkań: 🇵🇱 Legia - AZ 🇵🇱 Raków - Atalanta 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do godz. 18:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
100
77
83
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na ME U17 🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇵🇱 Polska U17 - Niemcy U17 🇩🇪 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 16:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
101
76
82
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładne wyniki 1. połowy i całego meczu: 🇺🇸 USA - Walia 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 16:59 ⏰Pamiętajcie o loginie forBET✍️ Regulamin ➡
121
100
80
@iforbetpl
forBET
3 months
Dziś ostatni dzień obowiązywania umów sponsorskich z dwoma, bliskimi nam klubami ⚽ @LKS_Lodz i @ArkaGdyniaSA dziękujemy za wszystko! Trzymamy za Was kciuki i do zobaczenia na piłkarskim szlaku 👋
1 year
3⃣ lata w Czerwono-Niebieskiej rodzinie 💪 1⃣ mistrzostwo Polski 🇵🇱 2⃣ wicemistrzostwa 🇵🇱 2⃣ Puchary Polski 🏆 Dziś nadszedł czas, by się pożegnać, bo nasza umowa dobiegła końca. Dziękujemy za wszystko @Rakow1921 i powodzenia 👏
3
3
80
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów 🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy (tylko podstawowy czas): 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇪🇸 Real Madryt - Manchester City 🇬🇧 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Pamiętajcie o loginach✍️
117
72
81
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Premier League 🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy (tylko podstawowy czas): 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Tottenham - Manchester United 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
114
74
79
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na baraże o Ekstraklasę 🔥 Typujemy dokładne wyniki dwóch spotkań (reg. czas): 🇵🇱 Wisła - Puszcza 🇵🇱 Termalica - Stal Rzeszów 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 18:00⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
99
73
79
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #SerieA 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇮🇹 AC Milan - Sampdoria 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
93
79
80
@iforbetpl
forBET
9 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #Bundesliga 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇩🇪 Bayern vs. Hoffenheim 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
93
86
79
@iforbetpl
forBET
2 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Superpuchar UEFA 🔥 Typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu: 🇪🇸 Real Madryt - Atalanta 🇮🇹 #RMAATL 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
99
69
79
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Ligę Mistrzów🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇩🇪 Bayern Monachium - Manchester United 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
106
78
79
@iforbetpl
forBET
3 years
🎶 Trochę późno odkrywamy tak fajny kawałek, ale cóż... dzięki @ArkaGdyniaSA za polecenie! 🤜🤛
1
1
79
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #UECLfinal Typujemy dokładne wyniki meczu i 1. połowy (reg. czas): 🇮🇹 Fiorentina - West Ham🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 21:00⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
105
68
77
@iforbetpl
forBET
5 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Premier League 🔥 Typujemy dokładne wyniki meczu i pierwszej połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Tottenham - Manchester City 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 💰 💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
91
77
78
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na Euro U21 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładne wyniki obu meczów: 🇵🇹 Portugalia - Belgia 🇧🇪 🇭🇷 Chorwacja - Rumunia 🇷🇴 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
93
82
76
@iforbetpl
forBET
9 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na FA Cup🔥 Typujemy dokładny wynik meczu i strzelca 1. gola: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Arsenal vs. Liverpool🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 18:30 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
104
76
78
@iforbetpl
forBET
26 days
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #CROPOL 🔥 Typujemy dokładne wyniki pierwszej połowy i całego meczu: 🇭🇷 Chorwacja - Polska 🇵🇱 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 💰 💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET ✍️
89
60
76
@iforbetpl
forBET
1 year
Co powiecie na 🔥 KONKURS 🔥 Wytypuj poprawnie wyniki końcowe dzisiejszych meczów w polskich ligach (Miedź - Widzew i Termalica - Zagłębie) ✅ Dla pierwszych 5⃣ osób, które trafią OBA wyniki przewidujemy bonus 50 PLN 💸 Czas do 18:00 ⏱️ Pamiętajcie o loginach przy typach! ✍️
100
69
76
@iforbetpl
forBET
5 months
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #UECL 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy (tylko podstawowy czas): 🇧🇪 Club Brugge - Fiorentina 🇮🇹 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 18:45 ⏰ Pamiętajcie o loginie forBET✍️
85
76
75
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #Qatar2022 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy (podstawowy czas): 🇦🇷 Argentyna - Australia 🇦🇺 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰 Typujemy do 20:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET
93
80
71
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #PremierLeague 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Fulham - Tottenham 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
107
89
73
@iforbetpl
forBET
1 year
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #Ligue1 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇫🇷 Rennes vs Nantes 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 20:45 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️
96
79
75
@iforbetpl
forBET
2 years
🔥 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 na #UCL 🔥 Dajemy RT + typujemy dokładny wynik meczu i pierwszej połowy: 🇩🇪 Borussia Dortmund - Manchester City 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 5 najszybszych osób z poprawnym wynikiem 2 zdarzeń otrzyma 50 PLN bonusu 💰💰💰 Typujemy do 21:00 ⏰ Nie zapomnijcie podać loginu forBET✍️