Με τη δήλωση Κασσελάκη ξαναθυμηθήκαμε το εμπόριο βρεφών και παρένθετων μητέρων στα Χανιά; Μέχρι τώρα νομίζαμε ότι πάντα είναι μια ευκατάστατη, "φανερή" κυρία που από την καλή της την καρδιά κυοφορούσε το βρέφος κάποιας άλλης;
@amy4sanity
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συναδέλφους που είναι στα πρωινά σχολεία … για τον αγώνα την δύναμη και τη θέληση που χρειάζεται . Τεράστιο μπράβο σε όσους είναι αναγκασμένοι να είναι στο σχολείο του μαλακα …
@cynaegeirus
Πρέπει να είσαι και πολύ μ@λ@κ@σ για να στάζεις χολή για τους εκπαιδευτικούς … προφανώς δεν έπαιρνες τα γράμματα και για αυτο τώρα σκούζεις … ου να μου χαθείς 🤬🤬🤬🤬🤬