Καλή τύχη Λουκά, σε ευχαριστούμε για όσα μας έδωσες, βοήθησες έστω και εσυ για την κούπα και το ευρωπαϊκό ☘️ καλή τύχη στον Ολυμπιακό δεν κρατάμε κακίες 💚💚
#paobc
Όπως ξέρετε καλά εκεί απέναντι, ο Σλούκας στα κρίσιμα ματς και στο τελείωμα καθε σεζόν φορτσάρει.. το ξέρετε καλά.. 2 φορές σας πήγε φ4 με Μονακό και φενερ.. τώρα η σειρά μας!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ 🫶
#paobc
Μιας και η χρόνια τελείωσε, το πέταλο της 13 πως σας φάνηκε φέτος και σε κερκίδα αλλά και εκεί που ήταν; Προσωπικά δεν μου άρεσε εκεί που βρισκόταν αλλά σαν κερκίδα ΤΡΟΜΕΡΗ
#paobc
Λοιπόν.. η ομάδα περιμένει μπέικον (δεν σημαίνει ότι θα έρθει) και μητογλου.. και έτσι θα κλείσει ιδανικά το ροστερ.. για εμένα παίρνεις μπέικον μητογλου +Κώστα κουμπο!!! Αυτά
#paobc