Μπήκε στο μετρό ενας τύπος και άρχισε δεν είμαι τοξικομανης μαζεύω λεφτα να παρω εισιτήριο,ο παππούς διπλα μου τον φωνάζει να παρε το εισιτήριο ειναι για 2 διαδρομές,δεν θέλω τετοιο του λεει και φεύγει,τι διαολο μου λεει αεροπορικο ηθελε; Θεούλης απλά 😂
Μου επιασε τον πισινο ένας, τον εβρισα και σηκωσε χέρι να με χτυπήσει,δεν μασησα και του είπα αν σου βαστάει πάμε στο επόμενο στενο (αστυνομία).Μεταξυ μας χεστηκα απο τον φοβο μου αλλα δεν το εδειξα
Δηλαδή δεν θα ξαναδούμε ολο αυτο το πράσινο που βλέπαμε οταν πηγαιναμε στο χωριο στον παππου με ρωταει ο μικρός καηκαν ολα του λέω.Να κραταω τα ματια κλειστα μου λεει για να μην στεναχωριεμαι ;💔
Πριν εναν χρόνο ημουν στο ΚΑΤ κ η μανα μου με την αδερφή μου στο Λαϊκό οπου η μια έδινε ζωή στην άλλη.εναν χρονο μετα εκεινες ειναι μια χαρα κ εγω το παλευω ακομα💪💪💪
Χρόνια πολλά στην μαμά μου που γιορτάζει σήμερα..Που άντεξε τόσο καιρό έγινε ο ήρωας για τον πατέρα μου Κ Μας κράτησε αγαπημένα κ ενωμενα κ τα 4 παιδιά της .Χρόνια της πολλά Γιατί χάρισε στην αδερφή μου ζωή Κ την ευκαιρία να ονειρευεται ξανα❤
Μου ζητησε φίλη το τηλέφωνο του ορθοπεδικου,της εστειλα το τηλέφωνο και της γραφω Ασκληπιείο Βούλας και μου γραφει καλα ετσι τον βαφτισαν; Ασκληπιείο; Η Βούλα ειναι η μανα του;
Πρέπει να δεχτώ το γεγονός πως ο γιος μου σύμφωνα με τους καθηγητές του δεν θα παει στην ΝΑΣΑ τελικα αλλά ειναι το καλύτερο παιδι με ήθος και αρχές που βοηθάει τα υπόλοιπα παιδια και αν θελετε να ξέρετε ποιος την χέζει την ΝΑΣΑ!
Συνταξιοδοτηθηκε μια συναδελφος σημερα,μας χαιρέτησε, κλαμα εγω.Μην κλαις μαρη μου λέει η αλλη μια χαρα θα είναι,το ξερω της λεω για μενα κλαίω που δεν θα πάρω σύνταξη ποτε
Τρία χρόνια εδω μεσα δεν εχω ενοχλήσει κανεναν ουτε εχω μιλήσει άσχημα σε κανέναν.Προσωπικα μπαινω εδω μεσα για να ξεχνιέμαι και να γελάω.Τι σκατα σας πειράζει αυτο;Δεν εχετε με τίποτα αλλο να ασχολειθειτε κουτσομποληδες,δηθενακηδες και μιζερα οντα;
Έγινε η εισαγωγή..έκανα τον προεγχειρητικο έλεγχο..μπήκα στο δωμάτιο Κ περιμένω να με φωνάξουν..Κ εγώ έχω μια πείναααα...Είναι από το άγχος λετε;😂😂😂
(Χεσμενη από τον φόβο της στην τοποθεσία νοσοκομείο)
Θυμήθηκα τότε που έγινα σημαιοφόρος στο σχολείο, πήγαμε εκκλησία κ όταν έψαλλαν τη Υπερμαχω ύψωσα την σημαία, βρήκε στον πολυέλαιο ,δυο λάμπες έσπασαν, έπεσε το ρεύμα ,τα παιδιά φώναζαν, ωραίες εποχές 😂😂😂
Μολις κατσαμε στις ξαπλώστρες ο πιτσιρικας θυμόταν τι καφέ πίνουμε, με θέλει μου λεει η αλλη,τι σε θελει μαρη της λεω 2,5 ευρω του αφήνουμε πουρμπουάρ καθε μερα λεω
Μου στέλνει φωτο απο το αναμμενο τζάκι Κ μου λέει ζήλεια!!τι να ζηλεψω μαναμ; να έβλεπα καμιά πανσετα κανένα λουκάνικο να ψήνονται Ε ναι τότε θα ζήλευα.
Αν δεν σου στελνει καλημερα στειλε εσυ δεν πειράζει.Αν δεν σου στελνει καλησπερα στειλε εσυ δεν πειράζει.Αν δεν σου στελνει ουτε καληνύχτα αστο να παει στο διαολο αφου βλέπεις γραμμενη σε εχει τι θες πια
Έφυγα για δουλειά στις 12 από το σπίτι Κ γύρισα στις 10 το βράδυ Κ ξεκίνησα σκούπισμα,σφουγγαρισμα ξεσκονισμα Κ έβαλα Κ ένα πλυντήριο..Τώρα βέβαια με δυσκολία αναπνέω άλλα Δεν βαριέσαι..Θα πεθάνω σε καθαρό σπίτι😋
Διαβάζω ένα τουι Δεν καταλαβαίνω τίποτα.βλέπω έχει 11 σχόλια Α ωραία θα κατα��άβω από αυτά τι λέει μπαίνω διαβάζω όλο φατσουλες γελάκια καρδούλες.. ασταδιαλα πια
Γυρισε και ο μικρός απο το σχολειο μετα απο δύο εβδομάδες που ειχε να παει, πετάει την τσαντα κατάκοπος δεν ειναι ζωή αυτή λεει πόσα να αντεξουμε και εμείς τα παιδιά 😂😋
Ενας νεαρός στο λεωφορείο ακούει μουσική και τραγουδαει δυνατά ,πηγαινει η γιαγια τον σκουνταει και λεει πιο σιγα παιδι μου οσο και να φωνάζεις Πάριος δεν γινεσαι.
Η άλλη μπήκε στο μεζεδοπωλείο το μεσημέρι με την 12ποντη γόβα Κ το μέχρι τον Θεό μίνι με παγιετα..κοιτάζω εμένα με το τζιν Κ το Nike κοιτάζω ξανα εκείνη Κ συνεχίζω το φαγητό μου ήρεμη..
Περίπου 3χρονια κρατησε το ταξίδι μου στο τουιτερ.Ολα αυτα τα χρονια στα παπαρακια σας με γραψατε στα παπαρακια μου θα σας γραφω και εγω .Δεν πάω πουθενα ρε
Ειπα οχι σε προταση που μου εγινε στην δουλειά που ναι μεν θα είχα καλύτερες απολαβες αλλα με τιμημα τον υπνο μου και την ψυχικη μου υγεία και δεν το μετανιώνω 😊
Να εδώ τσακώνονται μαμά και κόρη γιατί της μικρής δεν της αρέσουν τα ρουχα και λεει στην μαμά της ο,τι φαίνεται σαν πενταχρονο.Εν τω μεταξύ ειναι 6 χρόνων.
Μπερδευτηκε ο ταξιτζης που έπρεπε να στριψει,χιλια συγνώμη μου λεει μα ερωτευτηκα την φωνη σας και ζαλιστηκα και εγω δεν ειχα μιλησει σε ολη την διαδρομή
Γύρισε από το σχολείο μονολογώντας πως δεν είναι ζωή αυτή για τους μαθητές και πως πρέπει να πληρώνονται για να πηγαίνουν σχολείο όπως οι μεγάλοι που πηγαίνουν στις δουλειές τους 🤣🤣