Είπε ο Θαναηλάκης κάτι που θα μείνει στην ιστορία: « Το πρώτο γκόλ στον τελικό, είναι του Ολυμπιακού.. το πρώτο ελληνικό γκόλ σε τελικό, είναι του Ολυμπιακού». Για να το θυμόμαστε όλοι αυτό😉
#OlympiacosFC
Το βίντεο αυτό το είχα αποθηκεύσει και το έχω δει αμέτρητες φορές… για όλα όσα ακούσατε… για όλους όσους δεν σταμάτησαν ποτέ να σας πιστεύουν.. παντα και για πάντα δίπλα σας..
#OlympiacosBC
Όπως ήσασταν μαζί και στο παρκέ, έτσι και τώρα οι φανέλες σας θα είναι για πάντα η μία δίπλα στην άλλη και θα φωτίζουν το ΣΕΦ… Γιώργο υπήρξες ευλογία για την ομάδα γιατί την αγάπησες και αγαπήθηκες όσο λίγοι…🔴⚪️
#olympiacosBC
Πρέπει να καταλάβετε πως όσο του επιτίθεστε, τόσο θα τον στηρίζουμε.. πάρτε το απόφαση και προχωρήστε παρακάτω… ο Μπαρτζώκας είναι ένας απο εμάς.
#OlympiacosBC
Το ice in his veins του κοουτς ειναι μέσος θείος σε οικογενειακό τραπέζι που προσπαθεί να κάνει blend in με τη νεολαία..😂😂
#olympiacosBC
Υ.Γ. Μπαρτζώκα γαμιά
Απειλές, υποκρισία, καραγκιοζιλίκια, προκλήσεις, βρισιές, έπαρση.. ο παναθηναικός μας γύρισε πίσω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις του. Να τον χαίρεστε παίδες.. 🙏🏻
Εσείς οι δύο δώσατε στην ομάδα αυτό που χρειαζόταν. Ευλογία που έχουμε αυτόν γι αρχηγό και τον Σέρβο χοντρό και μπεκρή στην ομάδα της καρδιάς του. Μόνο περηφάνεια γι αυτήν την ομάδα
#OlympiacosBC
Κάθεται δίπλα μας στον αγώνα ένα πιτσιρικάκι με τον μπαμπά του. Δεν παίζει να ηταν πάνω απο 5,6 χρονών. Όταν τελείωσε ο αγώνας πήρε τον μπαμπά του αγκαλιά κι άρχισε να κλαίει με λυγμούς. Αυτό είναι Ολυμπιακός μάγκες
#OlympiacosBC
Για όσους σας αμφισβητούν.. για όσους λένε οτι δεν μπορείτε.. για την αλαζονεία όσων σας υποβαθμίζουν.. για όλους όσους κάνατε να κλάψουμε απο χαρά και υπερηφάνεια. Γιατι είστε διψασμένα σκυλιά. ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ🥹
#olympiacosBC
Αυτό που παρουσιάζουν τον Μήτογλου λες και το μπάσκετ του το στέρησε κάποιο τραγικό γεγονός, με ξεπερνάει.. ντόπα έπαιρνε κι έγινε άλογο, δεν του φταίει κανείς
#paobc
Ωραία να γίνονται αυτά για να βλεπουμε ξανά ποιοι είστε… το απόγευμα καταδικάσατε απερίφραστα την συμπεριφορά του Μιλτιάδη.. τώρα π πρόεδρος ομάδας στοχοποιεί δημόσια γυναίκες, είναι απλά Παρασκευή και «Γαμησε τους Γιαννακοππουλε»🤢🤢🤢🤢
#OlympiacosBC
Κοιτα να δεις κάτι πραγματα.. όταν ήρθες στο ΣΕΦ ήσουν κυρία.. πίσω απο το πληκτρολογιο είσαι σκληρός ανορθόγραφος καργιόλης… οπως ένα μεγάλο ποσοστό τουιτεράδων δλδ
#olympiakosbc
Ουσα πληρως εμβολιασμενη πηγα στο #συνταγμα όχι γιατι ανηκω στους γραφικους με τις εικονες αγκαλια (π οταν ανεβασαν τον Κουλη στην κυβερνηση χαρακτηριζονταν απ τα μμε ως πατριωτες) αλλα γιατι πανω απ ολα πιστευω οτι ο καθε ενας απο εμας πρεπει να ζει με αξιοπρέπεια #συγκεντρωση
Για να καταλάβω.. η πρόκριση στον τελικό κυπέλλου στο ποδόσφαιρο, αποτελεί τεράστιο επίτευγμα για τον
#paofc
. Αντίθετα, η κατάκτηση αυτού στο μπασκετικό τμήμα του
#paobc
, θα ήταν κάτι που δεν θα το θυμόταν κανείς σε λίγο καιρό… Ενδιαφέρον…
Στο ΟΑΚΑ, στα πόσα υβριστικά συνθήματα εναντίον του Μπαρτζώκα εκκενώνεται το γήπεδο;
Στα πόσα κλεμμένα μηχανηματα της γραμματείας, τιμωρείται μία ομάδα με αφαίρεση βαθμών;
#olympiacosbc
«Απαράδεκτος ο Μπαρτζώκας π ανοίγει διάλογο με τους οπαδούς.. ο,τι κ να πούνε, δεν επρεπε ν απαντήσει.. μικρός ως άνθρωπος δυστυχώς»
Σήμερα « Αταμαν όρμα τους»
Γράφω ΚΛΟΟΥΝ -> 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
#olympiacosBC
Χείριστη δήλωση. Πρωτίστως σε επαγγελματικό επίπεδο και δευτερευόντως σε ανθρώπινο. Κρίμα γιατι μ ήσουν συμπαθής μέχρι τώρα.. γραφικός, αξεστος και στο σωματείο π ταιριάζεις ταμαμ.. να μιλήσουμε και στη γλώσσα σ γιατί με δυσκολία καταλαβαίνουμε ο,τι άλλο πεις
#olympiacosBC
Η ΕΠΟ φαντάζομαι δεν είχε κάποιον λόγο να δώσει συγχαρητήρια στα παιδιά του
#OlympiacosFC
για την κατάκτηση του ευρωπαικού… το εν λόγω κύπελλο μαλλον δεν αφορά ελληνικό σύλλογο αλλά απο άλλη χώρα🤡
Και κάπως έτσι γι ακόμη μια χρονιά βρισκόμαστε στα play offs. Μια χρονιά ωστόσο που ακούστηκαν ατάκες όοως «ούτε 12αδα δεν μπαίνουμε», «Αφοί πουλήστε θα ξεφτιλίσετε την ομάδα», «Μπαρτζώκα σταμάτα να είσαι εμμονικός» κ.ο.κ. Συνεχίζουμε γερά✊🏻
#OlympiacosBC
Ο Παπανικολάου για μένα εκπροσωπεί όσα πρέπει να είναι οι αθλητές. Δουλευταράς, ψύχραιμος και πάνω απ όλα χαίρεται το παιχνίδι. Μπράβο αρχηγάρα μας και μπράβο σε όλα τα παιδιά!
#GRECZE
Λιγότερο απο μια εβδομάδα μετά απο ακόμη μία #γυναικοκτονία, γίνεται αυτή η ανάρτηση στο πλαίσιο του χαβαλέ- όπως έγραψε ο ίδιος εκ των υστέρων-απο ακάουντ που αυτοαποκαλείται δάσκαλος. Αυτό. Δεν χρειάζεται κάτι άλλο.
#olympiacosBC
#paobc
Βλέπεις τα πλάνα απο το ανοιχτό πούλμαν του Ολυμπιακού χθες και αν παρατηρήσετε τον Ρέτσο, δεν έχει σταματήσει λεπτό να τραγουδάει και να φωνάζει συνθήματα για τον Ολυμπιακό μας… ν αγαπάμε λίγο παραπάνω τα δικά μας παιδιά κι αυτό το λέω κ για μένα🥹
#OlympiacosFC
Βάλτε το στο repeat κάποιοι για να καταλάβετε. Το ερώτημα πλέον είναι ένα: θέλετε;; Εαν δεν θέλετε, λυπάμαι..
Μπαρτζώκα μαζί σου μέχρι να παγώσει ο ήλιος
#OlympiacosBC
Κώστας Αντετοκούμπο.. ένας παίχτης που έχει δελτίο επειδή ο αδερφός του είναι ο Γιάννης. Και αυτος μάλλον.. ντροπιαστική συμπεριφορά ενός
Αθλητή απέναντι σε συναθλητή του. Ξεφτίλα (Η) απόψε σε όλα τα επίπεδα
Και ρωτήσατε μια μέρα, για το όνομα του αλήθινου πατέρα.. και σας λέει η μαμά σας… ο Βασίλης με το 7 είναι ο μπαμπάς σαααααας 🔴⚪️😮💨
#OlympiacosBC
#TogetherWeFight
Η ομάδα χαμογελάει στ αποδυτήρια και μαζί τους και ο κοουτς.. απόψε βλέποντας τις αντιδράσεις του Σλούκα, ελπίζω να πειστήκατε κι οι τελευταίοι για ποιον λόγο ο Μπαρτζώκας δεν επικοινώνησε μαζί του. Δεν ήταν προσωπικό.. ήταν για το καλό της ομάδας
#OlympiacosBC