Ρε παιδιά. Χώρισα πριν μέρες από μια πολύ τοξική σχέση, είμαι ακόμα πολύ άσχημα και τον θέλω πίσω. Ξέρετε ωστόσο που καταλήγω? Δε μου λείπει εκείνος αλλά δεν έχω φίλους, κύκλο... Πως διορθώνεται αυτό?
Εγώ παιδιά είμαι ανεμβολιαστη. Πάσχω 17 χρόνια από σκλήρυνση και παω καλά ευτυχώς, οπότε κάντε μου μήνυση αλλά φοβάμαι να κάνω το εμβόλιο. Θα αναμένω τη θεραπεία όπως βγήκε και για τον Η1Ν1. 🤷🏻♀️#ανεμβολιαστοι
Ρε φίλοι, ξέρετε τι με βασανίζει αυτές τις ημέρες?? Το ποσό ζηλεύω του ανθρώπους που πιστεύουν στο Θεό. Εγώ γτ δε μπορώ να πιστέψω? Βλέπω πχ το πόση δύναμη παίρνει η μητέρα μου μέσα από τη πίστη κι εγώ δε μπορώ παρά να τη χλευάσω από μέσα μου γτ πιστεύει σε κάτι κατ'εμε ανύπαρκτο
Είμαι περήφανη ξαδέρφη συγγραφέα!!!
Το εξέδωσε η αγαπημένη ξαδέρφη κι αναμένεται να σπάσει τα ταμεία. Σας παρακαλώ rt γτ πρόκειται για πολύτεκνη μόνη μητέρα που δε της έχει έρθει τπτ εύκολο στη ζωή της!!! ❤️
Πόσο μαλάκες είστε κάποιοι άντρες? Δε θες άλλο σήκωσε το γαμωτηλεφωνο και πες το. Τι εξαφανίζεστε και δε σηκώνετε τηλ ούτε απαντάτε στα μνμ? Πφφφφφφφφφφφ 🤬🤬🤬
Θεωρώ εαυτόν εμφανίσιμη γυναίκα, και καλό παιδί. Είμαι έξυπνη, μορφωμένη, έχω χιούμορ, είμαι πολύ δοτικη, περιποιητικη, έχω φιλότιμο και είμαι πολύ ευθύς και ντόμπρα. Γτ δε με θέλει ρε πουστη μου?????😖😖😖
Παιδιά, ξέρω χεστήκατε αλλά αύριο καλώς εχόντων των πραγμάτων θα υιοθετήσω ένα γατάκι. Πίστευα πως ήταν κοριτσάκι αλλά ίσως να είναι και αγοράκι. Όσοι έχετε γατάκια συμβουλές ελεύθερα γτ μέχρι τώρα ήμουν σκυλομανα. Θα κάνω τις επίσημες συστάσεις αύριο με το καλό.😺🐾
Παιδιά, αν είναι να κολλήσουμε όλοι, ας είναι με Ο. Βγήκα θετική χθες και είχα μόνο κάτι δέκατα και λίγο πόνο στο σώμα που πέρασε με depon. Ανεμβολιαστη btw.#ομικρον
Έχω μια απορία ρε παιδιά? Σας έχει τύχει ποτέ να πιείτε πολύ και να μη θυμάστε τπτ την επόμενη μέρα?? Το βλέπω σε ταινίες αλλά εμένα δε μου έχει τύχει ποτέ ποτέ όσο κι αν έχω πιει. 🙄
Εν τω μεταξύ, με 40 βαθμούς θέλουμε όλοι θάλασσα με ντάλα ήλιο και τέτοια... Ενώ πόσο πιο τέλεια θα ήταν με ζακέτα, στον Όλυμπο σε κανά χωριό στη πλατεία κάτω από τα πλατάνια...❤️❤️❤️
Καλησπέρα παιδιά. Μια γνώμη θέλω. Είμαι φυσική καστανή και δεν έχω βάψει τα μαλλιά μου ποτέ. Σκέφτηκα να κάνω αυτό το χρώμα... Κάστανα σκούρα μάτια έχω.Απόψεις? 🙄
Υιοθετήστε ένα αδέσποτο χθες!!!!!
Δε φαντάζεστε την ευτυχία και την αγάπη που σας δίνουν. Μιλάω σα νέα χαζομαμά μιας υπέροχης πρώην αδέσποτης γατούλας.🐾❤️
Έτσι θα σε θυμάμαι πάντα. Σε αγάπησα πιο πολύ κι από εμένα. Θα μου λείψεις όσο δε φαντάζεσαι. Να με προσέχεις από εκεί ψηλά όπως έκανες κι από κοντά. ❤️❤️❤️❤️
Σήμερα διεγνώσθη, μετά από αρκετό καιρό με μεταιχμιακή διαταραχή προσωπικότητας (borderline personality). Τη στιγμή που μου το ανακοίνωσε η ψυχίατρος μου ξέσπασα σε κλάματα. Όχι από στεναχώρια, αλλά από ανακούφιση που ⬇️
@AlexGavriilidis
Η διαφορά νομίζω βρίσκεται στο ότι αυτοί οι άνθρωποι έγιναν διάσημοι βασιζόμενοι στο ταλέντο τους, το οποίο ήταν όντως πελώριο!!! Δεν αποζητούσαν τη δημοσιότητα μέσω της διαφορετικότητας τους. Δε το διαφήμιζαν για να γίνει ντόρος. Εκεί χάθηκε η μπάλα...
Έκατσα χθες και είδα το κουρδιστό πορτοκάλι του Kubrick. Ειλικρινά δε κατάλαβα σε κανένα επίπεδο τον χαμό που έχει γίνει γι'αυτη τη ταινία. Όσοι την έχετε δει, σας άρεσε όντως ή απλά επειδή είναι Kubrick είπατε για να το λένε οι άλλοι μάλλον κάτι δε πρόσεξα εγώ???
Προς τους άντρες του τιελ.
Αν η κοπέλα σας είχε πολύ άσχημο πισινό, θα ντρεποσασταν να τη πάρετε για μπάνιο με τους φίλους σας? Πείτε μου ειλικρινά σας παρακαλώ!!!
Η κα.Μπουνια με ευλόγησε πριν περίπου ένα χρόνο με αυτή τη κούκλα. Ήταν ένα από τα μεγαλύτερα δώρα που μου έχουν κάνει ποτέ. Υιοθετήστε ένα γατουλινη. Θα αλλάξει η ζωή σας, προς το καλύτερο μόνο. ❤️😻
Παιδιά, θα χρειαστώ τη βοήθειά σας με ρτ για υιοθεσίες ❤️Ήταν στη μέση του δρόμου κουλουριασμενα. Θέμα λεπτών να γίνουν ένα με το οδόστρωμα. Είναι υγιέστατα κ πολύ πεινασμένα. Θα τα φιλοξενήσω μέχρι να βρεθούν οικογένειες. Όπως πάντα θα σας έρθουν με τα δωράκια τους ❤️
Ρε παιδιά, συγγνώμη δλδ αλλά δεν υπάρχει άλλος δικηγόρος στην Ελλάδα πέρα του Κούγια?? Και τον ψευτογιατρο αυτός τον ανέλαβε.Πότε τις προλαβαίνει όλες αυτές τις υποθέσεις?
Ρε φίλοι, ξέρετε τι θα ήθελα να κάνω στη ζωή μου??? Να ανοίξω ένα καφέ/ουζερί με ωραίους και γενναίους μεζέδες κάπου στην επαρχία... Ορεινά κατά προτίμηση. 😌
Θα πρέπει να συμφωνήσω με ένα φίλο που ποσταρε χθες και απορούσε ποιον θα κατηγορήσουν τώρα για τα κρούσματα που οι ανεμβολιαστοι κάνουν 2 τεστ την εβδομάδα και δεν επιτρέπονται σε εσωτερικούς χώρους???? 🤷🏻♀️#κρουσματα
Όσοι φίλοι εδώ μέσα δε πιστεύουν πως υπάρχει ιός ή πως πρέπει να φοράμε μάσκες, είναι διατεθειμένοι να υπογράψουν υπεύθυνη δήλωση πως παραιτούνται του δικαιώματος νοσηλείας, αν νοσήσουν από κοροναϊό?
Από τη μια δοξάζω το ότι μεγάλωσα στα 90s' που ήταν όλα τόσο πιο όμορφα και ανθρώπινα, από την άλλη αναρωτιέμαι μήπως τότε η παιδική κακοποίηση (λεκτική και ψυχολογική κυρίως) έβριθε και απλά δε το αντιλαμβανόμασταν και γι'αυτό οι γενιές μας είναι γεμάτες ψυχολογικά...
Κρίμα ρε Χριστίνα. Ήσουν πολύ καλή και σου άξιζε να πας τελικό. Μπράβο σου για το ήθος σου, τη αγωνιστικότητα σου και την ανωτερότητα σου. Άξια. 👏👏👏👏👏
#FarmaGR
Πριν λίγο λάτρεψα τη γατούλα μου. Την αγαπάω από τη πρώτη στιγμή που την είδα αλλά σμρ που δεν ήμουν καλά και ήρθε στην αγκαλιά μου και μου εγλυφε τα δάκρυα τη λάτρεψα...
Συλλυπητήρια στον άνθρωπο, αλλά εμένα η απορία μου είναι η εξής. Αν δεν ήταν πατέρας υπουργού ο εν λόγω, θα διατασσόταν ΕΔΕ ή δεν ισχύουν αυτά για τους κοινούς θνητούς που πληρώνουν τους παραπάνω? 🙄#Καλλιανος
Με έχει κουράσει απίστευτα η φράση "είχε σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα" ως δήθεν δικαιολογία για ειδεχθή εγκλήματα. Όλοι μας έχουμε ψυχολογικά και κάποιοι εξ' ημών σοβαρά. Ούτε βιάσαμε, ούτε σκοτώσαμε ούτε τπτ!!😒
@Don_Vasilis
Αν είσαι εσύ στη φωτό, έλα να σε παρηγορήσω εγώ 😏
Πέρα από τη πλάκα όμως μια χαρά θα είσαι. Καλοκαιράκι είναι. Βγες, φλέρταρε, απόλαυσε το. 🙂
When I was a child
I caught a fleeting glimpse
Out of the corner of my eye
I turned to look but it was gone
I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
I have become comfortably numb...
Έχω κουραστεί να ζηλεύω σχεδόν όλη μου τη ζωή τις γυναίκες με ωραίο κορμί. Κάποτε επειδή ήμουν παχιά, πλέον επειδή χάνοντας 47+ κιλά έχω χαλάρωση...😩 γτ το κάνουμε αυτό στον εαυτό μας????
Βλέπουμε με τον ολλανδο γαμπρό μου pol και δε καταλαβαίνει ελληνικά. Και μου λέει μόνο αυτή είναι ωραία και έδειξε τη μπακοδημου!!! 😂😂😂😂😂😂Πόσο γαμπρός μου!!!!
#poweroflovegr
Δεν υπάρχει καμία καραντίνα εδώ και μέρες. Μόνο η απαγόρευση 10μμ-5πμ και τα κλειστά μαγαζιά λιανικής. Κοροϊδεύουν το κόσμο κανονικά... Στο sm τώρα ήταν γύρω στα 200 άτομα μέσα...😒
Γτ δε τρενταρει η ανδροκτονια παιδιά? Ούτε καν η Χαλκίδα βρε αδερφέ. Αν είχε γίνει το αντίστροφο όμως, να είχε σκοτώσει κάποιος άντρας, μια γυναίκα, θα είχε πέσει το Twitter...😒
Faith in humanity restored. Σμρ είναι το δοκιμαστικό για τον εκατομμυριουχο. Εγώ δεν οδηγώ οπότε πήρα μέτρο μέχρι Καντζα και ήλπιζα να βρω ταξί μετά. Φτάνω λοιπόν και ρωτάω μια κυρία που θα μπορούσα να βρω ταξί για τα στούντιο κάπα. Μου είπε πως δεν υπάρχουν ταξί εκεί γύρω 👇